مجلس عامل به خواسته ولایت، اسلامی و انقلابی است

 
نماینده دکتر آریایی نِژاد در مجلس:
مجلس عامل به خواسته ولایت، اسلامی و انقلابی است
 

خبرگزاری فارس: نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلسی که خواسته‌های ولایت در آن عملی شود اسلامی و انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، احمد آریایی‌نژاد بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با بیان اینکه برای رسیدن به موفقیت و رفع مشکلات در جامعه تغییر و دگرگونی الزامی و ضروری است، افزود: برای رسیدن به این تغییر و دگرگونی نیاز به طرح یک تفکر نو و ایده جدید است که امام خمینی(ره) با ایدئولوژی خود بعد از سال‌ها این دگرگونی ارزنده را ایجاد کردند و امروز انقلاب اسلامی بر اساس آرمان‌های امام امت در مسیر حرکت خود این راه را می‌پیماید.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) در اوج خفقان و ظلمت و استبداد با حرکتی شجاعانه و انقلابی در برابر تمام طاغوت‌های زمان ایستادند، گفت: امروز در استمرار حرکت امام، رهبر معظم انقلاب نیز با پشتیبانی ملت در برابر تمام تهدیدها و تحریم‌ها ایستاده‌اند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: به فرموده رهبری، انقلاب اسلامی مراحل سوم و چهارم خود را طی می‌کند که مراحل اول و دوم انقلاب از منظر ایشان ایجاد “دولت اسلامی” و “انقلاب اسلامی” و مراحل بعدی تکمیل کارهای ناتمام در این کشور است.

وی گفت: راه‌های باقی مانده زیادی در پیش روی ماست که باید با همدلی و وحدت و کار برای خدا این راه‌ها را همچون گذشته بپیماییم و در این راه هدفمان خدمت به مردم و کار برای رضای خدا باشد.

آریایی‌نژاد افزود: امروز انقلاب اسلامی ما به فضل خدا جهانی شده و برای پیشبرد اهداف در مراحل بالاتر باید بیشتر تلاش کرد.

وی به خصوصیات امام راحل(ره) اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) در دوران معاصر اسوه و نمونه کامل یک مسلمان واقعی بودند که شجاعت اخلاقی و عمل به آنچه می‌گفتند اندکی از هزاران خصوصیات بی‌نظیر ایشان است.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت به کارآمدی مجلس اشاره کرد و گفت: مجلس مجری اجرای قانون و نظارت بر قوانین است و مردم باید مشکلات را مطرح کرده و نمایندگان نیز وظیفه دارند با بررسی مشکلات، طبق قانون برای رفع آن برنامه‌ریزی کنند.

وی تصریح کرد: مجلس باید با قوانین اسلامی و انقلابی پیش برود و مجلسی اسلامی خواهد بود که خواسته‌های ولی فقیه در آن عملی شود چرا که مسیر ولایت مسیر درستی است و کسی که در این مسیر حرکت کند به بیراهه نمی‌رود.

آریایی‌نژاد در پایان بر اجرای عدالت و معنویت در جامعه تأکید کرد و گفت: اگر این دو مهم در جامعه اسلامی پیاده شود همه مشکلات حل خواهد شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمد آریایی نژاد

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

۳ نظرات

  1. جناب دکتر پس ملت این وسط چه کاره اند؟ فقط ولایت؟!!؟/

  2. مثلاآقای آریایی نژادرفت مجلس که . . . تازه اول راهه……$_$

  3. در ضمن مجلس مجری قانون نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.