1758023

راه اندازی ثبت حوادث برق باشماره ۱۲۱ در سامن و چند شهر

همدان- مدیر دفتر انفورماتیک شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از راه‌اندازی سامانه ثبت حوادث برق ۱۲۱ در شهرهای قروه، گل تپه، سامن، جوکار، فیروزان و شیرین سو خبر داد.

احمد نادری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سامانه ثبت حوادث ۱۲۱ و ضبط مکالمات شرکت توزیع در شهر‌های قروه، گل تپه، سامن، جوکار، فیروزان و شیرین سو راه‌اندازی شد.

وی افزود: با راه‌اندازی این سامانه در پی تماس‌های مردمی با شماره‌ ۱۲۱ و اعلام قطعی‌ها و دیگر حوادث، ضمن ضبط مکالمات، تمام مراحل ثبت و با مشخص شدن مکان مورد نظر اطلاعات به صورت مکانیزه به اکیپ‌های عملیاتی ارسال می‌شود.

مدیر دفتر انفورماتیک شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: پس از انجام رفع مشکل برقی اعلام شده نیز نتایج در این سامانه ثبت و نگهداری می‌شود.

وی با اشاره به مزایای بهره‌گیری از سامانه ثبت حوادث و ضبط مکالمات بیان داشت: این سامانه ضمن نگهداری اطلاعات منبع خوبی در برآورد خاموشی‌های شهرهای مربوطه نیز به شمار می‌رود.

نادری به اهداف راه‌اندازی این سامانه در واحدهای تابعه شرکت توزیع نیروی برق استان اشاره کرد و گفت: سهولت و تسریع در ورود اطلاعات حوادث و رویدادهای شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف به همراه رویدادهای مربوط به روشنایی معابر از مهمترین اهداف راه‌اندازی این سامانه است.

وی با بیان اینکه این سامانه امکان دسترسی سریع به آمار دقیق حوادث و خاموشی‌ها را در اختیار مسئولان ذیربط قرار می‌دهد، عنوان کرد: محاسبه مدت زمان خاموشی و انرژی توزیع نشده در شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط از دیگر مزایای سامانه ثبت حوادث است.

از این مطلب بازدید کنید

139312151913245174871683

۴ خطه شدن محور سامن بروجرد نیازمند ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است

مصطفی آزادبخت  فرماندار ملایر با بیان اینکه ملایر یکی از شهرستان‌های فعال استان است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.