نقشه دهستان آورزمان یا اورزمان
نقشه دهستان آورزمان یا اورزمان + سامن

افتتاح ۸۵ منزل مسکونی روستایی در بخش سامن

خانه روستایی

در دومین روز از دهه فجر

منازل مسکونی روستایی در ملایر به بهره‌برداری رسید

خبرگزاری تسنیم: ۸۵ واحد منزل مسکونی روستایی در ملایر با تسهیلات معادل ۱۰ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در دومین روز از دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

ساماندهی گلزار شهدای ۳ روستای محمود آباد، قلعه علیمراد خواه و چشمه ساران

منصور ابراهیمی در افتتاح ساماندهی این سه گلزار عنوان کرد: شهرستان ملایر دارای ۱۱۵۸ مزار شهید و ۱۲۴ گلزار شهدا بوده که ۱۵ گلزار آن سازماندهی نشده است.

سرپرست بنیاد شهید ملایر با اشاره به اعتبارات این طرح‌ها عنوان کرد: برای ساماندهی هر یک از این گلزارهای شهدای ۳۷ میلیون ریال اعتبار خرج شده است.

کلنگ زنی طرح بهسازی روستای کلیل آباد

مسعود رضایی در مراسم کلنگ زنی طرح بهسازی روستای کلیل آباد اظهار کرد: طرح هادی این روستا با توجه به توپوگرافی منطقه در سال ۱۳۸۱ تهیه شده است.

مدیر بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی شهرستان ملایر افزود: این پروژه با اعتبار هفت میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال برای بهره‌مندی ۵۶۱ خانوار ساکن در این روستا شروع می‌شود.

افتتاح ۸۵ منزل مسکونی روستایی در بخش سامن

مسعود رضایی در مراسم بهره برداری از ۸۵ واحد منزل مسکونی بخش سامن که در روستای حسین آباد ناظم ملایر به صورت نمادین از یک واحد آن به بهره برداری رسید عنوان کرد: این ۸۵ منزل مسکونی با تسهیلات معادل ۱۰ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال از هفته دولت تا دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده اند.

مدیر بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی شهرستان ملایر با اشار به طرح های روستای حسین آباد ناظم عنوان کرد: در این روستا ۶۴۷ واحد به بانک معرفی شده اند که از این تعداد ۶۱۰ واحد موفق به دریافت وام شده اند.

وی با اشاره به واحدهای به اتمام رسیده عنوان کرد: ۵۴۳ واحد در این روستا به اتمام رسیده است که صاحبان این واحدها ۵۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

کلنگ زنی گاز رسانی به دو روستای ایرانه و سراب طجر

جهانگیر ملکی در کلنگ زنی این دو طرح عنوان کرد: گازرسانی به روستای ایرانه با اعتبار یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال آغاز می‌شود.

رئیس شرکت گاز ملایر با اشاره به اعتبار پروژه گاز رسانی به روستای سراب طجر بیان کرد: این پروژه نیز با اعتبار ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی آغاز می‌شود.

 

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.