راهپیمایی روز قدس در سامن

روز قدس 93

درود برملت سلحشور ایران اسلامی و سلام برمردم انقلابی و ولایتمدار شهرسامن بااین حضور پرنشاط و با صلابت با امام عزیز و رهبر انقلاب پیمانی مجدد بستند.

روز جهانی قدس؛ روز مطالبه حقوق پایمال شده میلیون‌ها انسان آزاده و مسلمان در سرزمین‌های اشغالی فلسطین از چنگال دژخیمان صهیونیست است.

در این مراسم فرهنگیان ودانش آموزان منطقه سامن در ابراز عشق وعلاقه و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی چیزی کم نگذاشتند و به خیابان ها آمده و خشم و انزجار خود را از ادامه جنایت رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین و غزه اعلام نمودند.

مردم غیرتمند و روزه داربخش سامن و روستاهای تابعه علی رغم هوای گرم همگام با ملت خدا جوی ایران اسلامی راس ساعت ۱۲صبح با حضور مسئولین محلی ،فرهنگیان دانش آموزان،خانوادهای معظم و معزز شهداء …به راهپیمایی روز جهانی قدس پرداختند.

در این مراسم فرهنگیان ودانش آموزان سامن همصدا بادیگر مسلمانان جهان اسلام با شعارمرگ بر امریکا،مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از ملت مظلوم وستمدیده فلسطین و غزه اعلام نمودند.

مردم روزه دار سامن پس از راهپیمایی روز قدس با قرائت قطعنامه ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مراسم نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت نمودند .

حجت الاسلام نجفی مدیر حوزه علمیه سامن بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه به سخنرانی در خصوص روز جهانی قدس پرداخت.

همچنین سید حسین طباطبایی امام جمعه محترم شهر سامن جنایات رژیم کودک کش غاصب صهیونیستی را در کشتار مردم مظلوم غزه محکوم و خواستار کمک همه جانبه مردم به آنها شدند.

به امید رهایی قدس شریف از دست صهیونیست های غاصب

منبع خبر : ابراهیمی- روابط عمومی

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.