حضورگسترده مردم ،مسئولان ،فرهنگیان ودانش آموزان منطقه سامن ،درراهپیمایی ۱۳ آبان

جامعه ی مومن و ولایتمدار سامن بهمراه فرهنگیان و دانش آموزان  ، دوشادوش سایر اقشار جامعه با حضور گسترده ، انقلابی و آگاهی‌بخش در مراسم ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان ، بار دیگر وحدت ملی و انسجام اسلامی، اقتدار و عظمت خود را ، با شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسرائیل را در گوش جهانیان فریاد زدند…

حضور امام جمعه محترم  سامن ، بخشدار،  شهردار ،رئیس و کارکنان آموزش وپرورش ، اساتید و طلاب حوزه‌ علمیه، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان محلی ، دانش‌آموزان، دانشگاهیان، کارگران، فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه  در مراسم  راهپیمایی روز ۱۳ آبان  این شهر ، همچون سراسر کشور ،متحد، منسجم‌، بی‌سابقه و کم نظیرتر از گذشته در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با نوای الله اکبر ، مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس که ازمیدان امام (ره) تا مسجد جامع برگزار شد بار دیگر حضور خود را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که هیچ وقت از آرمان‌های انقلاب دست نخواهندکشید. راهپیمایان  ضمن میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره)، دستاوردهای انقلاب، خون شهدا، بیعت مجدد خود را با ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای به نمایش گذاشتند .

 سخنران این مراسم حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا طباطبایی امام جمعه محترم شهر سامن بود ایشان طی سخنانی ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم  یاد وخاطره ی بسیجی نوجوان شهید محمد حسین فهمیده وشهدای ۱۳ آبان را گرامی داشته وبیان نمود : شهدای دانش آموز بزرگترین الگو برای نوجوانان وجوانان هستند ، وی درقسمتی دیگری از سخنان خودر با اشاره به تحولات اخیر منطقه ، درخصوص مذاکرات هسته ای کشور بیان نمود : عزم ملی ملت ما از رهبر تارئیس جمهور وهمه ی اقشار مردم فقط مبارزه با دشمن است ، فریب دشمن را نخوریم که خوشبختانه مردم فهیم کشور ما دراین زمینه هوشیار هستند ودر پایان از حضور باشکوه مردم  دانش آموزان و فرهنگیان در این مراسم  استکبار ستیزی تقدیر و تشکر نمودند.

آبان92

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

یک نظر

  1. ما که دقیقا نمیدونیم دشمنی امریکا با مردم ایران چیه فقط هی میشنویم دشمنه. حالا مثلا روسیه با گرفتن نیمی از ایران و چین با نابود کردن اقتصاد ایران دوست هستند؟
    مرگ بر امریکا بی معنی است وقتی زیر زورگویی روسیه و چین هستیم و هر طور دلشان بخواهد با ما رفتار می کنند و قرارداد می بندند. هر گفتن بر امریکایی برای ایران کلی ضرر دارد و مردم باید با خالی شدن سفره و زرد شدن رخسارشان تاوان بدهند مسئولان که این چیز ها را حس نمی کنند کنار سفره رنگین و در بهترین خانه ها و مناطق نشسته اند و می گویند بگویید مرگ بر امریکا. شده حکایت این جک که میگن یه نفر به رادیو زنگ میزنه و میگه به امریکا بگویید اگر هر دقیقه به تهران موشک بزنی و بمب بریزی ما یک فدم عقب نشینی نمی کنیم.
    مجری می گوید ممنون از کجا تماس می گیرید میگه شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.