اعزام اولین کاروان راهیان نور منطقه سامن به مناطق عملیاتی جنوب کشور

در راستای اعزام کاروانهای راهیان نور دانش آموزی، صبح امروز مورخ۹۲/۷/۱۷ مراسم بدرقه باحضور   امام  جمعه  محترم شهر سامن ،بخشدار محترم شهر سامن ،شهردار محترم سامن،ریاست محترم اداره و مدیران و دبیران آموزشگاهها ودیگر مسئولین محلی   در محل حوزه امام سجاد (ع)برگزارشد.

این مراسم که  باتلاوت آیات قرآن  و سرود جمهوری اسلامی آغازشد در ادامه جهانگیری بخشدار محترم با اشاره به اینکه آسایش امروز ما مدیون خون پاک و مطهر شهداء است ، تصریح کرد : دشمن با براه انداختن  جنگ نرم با استفاده از شبکه های ماهواره ای ، موبایل و اینترنت برای افکار و ااعتقادات  جوانان ما نقشه کشیده است  .

وی گفت : افتخار می کنیم که شیعه هستیم و در این کشور زندگی میکنیم، شما در جایی قدم میگذارید که بوی شهداء را حس خواهید کرد  ، با رشادتهای رزمندگان اسلام آشنا خواهید شد، و بعنوان یک ایرانی  وطن پرست ،یک بسیجی دلاور به شهرتان بر می گردید.

در ادامه زائران مناطق عملیاتی جنوب با اسپند و قرآن مورد بدرقه گرم مسئولین محلی شهر سامن قرار گرفتند.

لازم به یار آوری است که هدف از راهیان نور   این است که دانش آموزان با فرهنگ ایثار و مقاومت و جهاد و شهادت و دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند ، دانش آموزان بمدت ۳ روز از مناطق عملیاتی شلمچه ،اروند،هویزه دیدن خواهندکرد.

 راهیان نور

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.