شهرداری سامن

شهردار سابق سامن: شهرداری را با ۶۵۰ میلیون تومان بدهی تحویل گرفتم

شهردار سابق سامن گفت: شهرداری سامن را با ۶۵۰ میلیون تومان بدهی تحویل گرفتم و اکنون این بدهی به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، “نادر گودرزی” در آیین تودیع و معارفه شهردار سامن افزود: ۳۵۵ میلیون تومان از بدهی شهرداری در زمانی که تحویل گرفتیم مربوط به وام های دریافتی از وزارت کشور بود که این میزان پرداخت شد.
وی از افزایش املاک و زمین های در اختیار شهرداری از ۳۵ پلاک به ۸۰ پلاک به عنوان یکی از اقدامات مفید خود در شهرداری سامن نام برد.
گودرزی خاطرنشان کرد: در زمان تصدی ریاست شهرداری سامن حقوق کارکنان این ارگان به موقع و حتی زودتر از موعد پرداخت و کارهای عمرانی نیز با حداقل هزینه انجام شد که این امر با مدیریت صحیح صورت پذیرفت.
وی به نصب ۲۲ هزار متر جدول در سطح معابر شهر به عنوان یکی دیگر از اقدامات شهرداری در دوره سوم شوراها اشاره و تصریح کرد: این میزان جدول گذاری در چهار سال معادل هشت سال کار در دوره های گذشته بود.
شهردار سابق سامن همچنین از ۱۲۷ هزار تن آسفالت ریزی و ۶۰ هزار متر مربع زیرسازی معابر در دوران ریاست شهرداری سامن خبر داد و گفت: احداث پارک های محله همچون بوستان، کودک، شاهد و فدک و احداث بلوار بهشت نیز از دیگر اقدامات مفید ما بود.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

۲ نظرات

  1. جناب شهردار واقعا خسته نباشی با اون همه بودجه که دو سه سال پیش میدادن خیلی کار کردی بازم بدهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در مورد مصلی هم نمیدونم کی طرحشو ریخته بود واقعا طراحی ساختمانش واقعا افتضاح هست و طوری هست به علت کم بودن فضای داخلی و هم سطح نبودن طقه اول اون اهالی سامن حاضر نیستن مراسمهای خودشون رو توی اون برگزار کنن و در حال حاضر بلااستفاده شده …..بابت حیفو میل بیت المال تو این ساختمون ……..دست مریزا دارین

  2. از اینکه ساختمونش عین یه قوطی کبریته و نمای رو به سامنش طوریه که انگار پشتش رو به شهر کرده که واقعا بی روحه. تو این زمونه که ادمای معمولی هم به نما اهمیت میدن نمیدونم چطور این مکعب مستعطیل درست شده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.