امام جمعه سامن درمراسم معارفه شهردار گفت: شهرهای کوچک مورد توجه قرار گیرند

امام جمعه سامن بر لزوم توجه هر چه بیشتر از سوی مسوولان به شهرهای کوچک تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، حجت الاسلام “سید حسن طباطبایی” در آیین تودیع و معارفه شهردار سامن، اظهار کرد: انتخاب “بشری” به عنوان فردی خدمتگزار برای شهرداری سامن کاری شایسته است.
وی تصریح کرد: امیدواریم شهر سامن که در حاشیه قرار گرفته و ترقی لازم را نداشته با تلاش های شهردار و شورای شهر و حمایت مسوولان رونق بیشتری بگیرد.
طباطبایی خاطرنشان کرد: مسوولان باید با اخلاص در راه خدا و برای رضای خدا گام برداشته و در راستای توسعه هر چه بیشتر شهرها به خصوص شهرهای کوچک تلاش و برنامه ریزی کنند.
رییس شورای اسلامی شهر سامن نیز در این مراسم گفت: شورای شهر دور اول تا سوم سامن فعالیت خوبی داشته و با توجه به انتظارات مردم و قدمت شهر سامن، نیاز است که فعالیت های شورای چهارم و شهردار جدید نیز قابل توجه باشد.
“محمود بداغی” با بیان اینکه شهر سامن نیازمند اختصاص اعتباری ویژه است، افزود: مسوولان و مدیران شهرستان و استان به عنوان بازویی قدرتمند در امور اجرایی به این امر توجه کنند.
شهردار جدید سامن نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه سامن نخستین ورودی جنوب کشور به استان همدان استف وظیفه ای سنگین در زمینه زیباسازی شهر و رساندن ان به شأن و منزلت مردم داریم.
“محمدرضا بشری” ادامه داد: امیدواریم با تلاش و همکاری مردم و مسوولان بتوانیم شهر سامن که ۵۴ سال قدمت شهرداری دارد، را در سطح استان و کشور مطرح کنیم
DSC01197

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.