محمد رضا بشری

مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید سامن – محمد رضا بشری بعنوان شهردار سامن انتخاب شد

IMG16080816به گزارش خبرنگار مهر سلیمان حیدری دلگرم ظهرسه شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید سامن با اشاره به اینکه امروز هر کس در هر منصب و مقامی و جایگاهی که دارد تنها باید به خدمت به مردم و رضای خدای فکر کند گفت: یکی از مهمترین ارکان نظام جمهوری  اسلامی خدمت بی منت به مردم است.

وی با اشاره به اینکه با تعامل و همکاری می‌توان به پیشرفت رسید گفت: مسئولان و باید همکاری مردم در جای جای کشور برای ساختن شهری اسلامی و در کل کشوری پیشرفته تلاش کنند.

سلیمان حیدری دلگرم با اشاره به قدمت تاریخی شهر سامن او با بیان اینکه این شهر از نظر فرهنگ و تمدن جزو یکی از نقاط اصلی کشور از گذشته محسوب شده است، عنوان داشت: امروز نیز وجود آثار تاریخی از جمله شهر زیر زمینی سامن افتخاری در تاریخ و تمدن این شهر به حساب می آید.

مدیر کل دفتر امور شهری استانداری همدان با بیان اینکه شهر سامن از نظر کشاورزی وصنعت نیز دارای توانمندی های بالایی است افزود: وجود فرهنگ غنی، مراکز علمی و … در این شهر باعث توجه بیشتر مسئولان در راستای پیشرفت این شهر شده است.

وی از زحمات شهردار قبلی سامن تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با سابقه درخشانی که از شهردار جدید در امور مختلف مدیریتی و اجرایی داریم بتوانیم شاهد پیشرفت بیشتر شهر سامن در آینده باشیم.

امام جمعه شهر سامن نیز اظهار داشت که برای رسیدن به اهداف جمهوری اسلامی و نگاه آرمانی امام و رهبری همه ما وظیفه داریم به مردم خدمت کنیم.

حجت الاسلام حسین طباطبایی ابراز داشت: همه پیشرفتهای امروز نظام به برکت خون شهدا و ایثارو فداکاری رزمندگان در دوران دفاع مقدس بوده و امروز مسئولان باید حرمت خون شهدا را با کارو تلاش برای کشور حفظ کنند.

شهردار سابق سامن نیز گفت: در زمانی که من شهرداری سامن را تحویل گرفتم بدهی های شهرداری حدود شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون بود که سه میلیارد آن به سازمان شهرداری ها بوده که امروز این بدهی به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسیده است.

نادر گودرزی افزود: ۲۲ هزار متر جدول گذاری، زیر سازی و آسفالت معابر، احداث پارک ها و .. از اقدامتی بوده که در شهرداری طی چهار  سال صورت گرفته است.

وی عنوان داشت: همچنین دارایی های شهر سامن از ۳۰ قطعه به ۸۰ قطعه در این چهار سال افزایش داشته است.

دراین مراسم محمدرضا بشری به عنوان شهردار جدید سامن معرفی و از زحمات “نادر گودرزی” شهردار سابق تقدیر شد.

محمد رضا بشری
محمد رضا بشری

محمد رضا بشری رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر بوده است.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.