مشکلات شهرک صنعتی مواد غذایی سامن بررسی شد

IMG11033905مشکلات شهرک صنعتی مواد غذایی سامن بررسی شد

نماینده مردم ملایر دکتر احمد آریایی نژاد در مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات شهرک صنعتی مواد غذایی سامن خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر احمد آریایی نژاد بعد از ظهرپنجشنبه در بازدید از شهرک مواد غذایی سامن، با اشاره به  اینکه شهرک های صنعتی در ایجاد اشتغال در شهرستان تحول خوبی را ایجاد کرده‌اند  افزود: در حال حاضر بسیاری از واحدهای شهرکهای  صنعتی شهرستان با کمتر از ظرفیت موجود در حال فعالیت هستند.

وی بیان داشت: مشکلاتی از قبیل نبود نقدینگی و سرمایه در گردش بزرگترین مشکل واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی شهرستان است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در این راستا برخی واحدهای صنعتی با یک چهارم ظرفیت فعالیت دارند  که اگر  مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش حل نشود واحدها  در آستانه تعطیلی و یا تعدیل  شدن نیرو قرار می گیرند.

آریایی نژاد بیان کرد:  ما به عنوان نمایندگان مردم در راستای رفع مشکلات شهرستان پیگیر موضوع هستیم اما  برخی مشکلات شهرستانی نیست و به  کشور بر می گردد.

وی در ادامه گفت: در بازدیدهای انجام شده از شهرک مواد غذایی سامن مشکلاتی از قبیل مشکلات کابل برق ، دفع بهداشتی فاضلاب که باعث نگرانی مردم به علت بوی نامطبوع شده و مشکلات نقدینگی و غیره مورد بررسی قرار گرفت و قول مساعد ت و پیگیری آن از سوی فرمانداری داده شد و ما نیز تا حد امکان برای رفع آن ،مشکلات را پیگیری خواهیم کرد.

 
 

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

یک نظر

  1. نماینده محترم ملایر از حسن تصادف سامنی هم هستند لیکن هنوز هیچ اقدام در خوری برای شهر سامن انجام نداده اند لذا از آقای دکتر آریایی نژاد استدعا داریم در خصوص انجام طرحهای توسعه ای و اقتصادی صنعتی اقدام وپیگیری کنند بلکه سامن و خصوصا جوانانش کمی از این محرومیت و بیکاری نجات یابند زیرا عمر دوران خدمت و مسئولیت محدود است و پس از آن دوران افسوس و پاسخگویی به افکار عمومی و بالاتر از آن خداوند متعال در پی خواهد بود نماینده عزیز یا علی مدد آستین بالا بزن و حرکتی موثر و مثمر ثمر انجام بده خدا یارت و حق نگه دارت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.