آیین افتتاح پروژه های عمرانی بخش سامن

n00115256-bخدمت صادقانه به مردم، بالاترین شأن دولتمردان است

فرماندار ویژه ملایر و معاون استاندار همدان بالاترین شأن مسوولان نظام را در خدمت صادقانه به مردم دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، “مصطفی آزادبخت” در آیین افتتاح پروژه های عمرانی بخش سامن شهرستان ملایر، با اشاره به هفته دولت به عنوان فرصتی برای بیان خدمات دولتمردان به مردم، اظهار کرد: این خدمت بی منت باید روز به روز ارتقاء یابد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پیامدهایی بزرگ و مثبت به دنبال داشته است، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را مهمترین پیامد انقلاب خواند.

آزادبخت افزود: امروز به نعمت انقلاب، ولایت فقیه و نقش برجسته شهیدان به جایی رسیده ایم که خودمان برای آینده و سرنوشت کشورمان تصمیم می گیریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر، وحدت و هماهنگی مسوولان در خدمتگزاری به مردم از جایگاه بالایی برخوردار است، تصریح کرد: این امر نتیجه استقلالی است که شهیدان برای ما به ارمغان آوردند.

معاون استاندار همدان خاطرنشان کرد: امروز با وجود تحریم ها و فشارهای دشمنان، طرح ها و پروژه های عمرانی بزرگی در سطح شهرها و روستاها همزمان با هفته دولت در حال افتتاح و بهره برداری است.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

۲ نظرات

  1. ایشون خبر نداره که اگه این مشکلات تحریم و ستیز با دنیا نبود الان سامن به تنهایی ۱۰ تا هتل داشت با کلی گردشگر خارجی و داخلی برای طبیعت و هوا و باغهاش و نزدیکی به شهر های باستانی و ..و این اقا حالا منت یه ۴ تا خشت و میذاره که با وجود تحریم این ۲ تا سوله رو درست کردیم

  2. لذا نتیجه میگیریم که کارهای عمرانی که برای سامن انجام شده بسیار بزرگ و اثر بخش بوده است!! لیکن نمیدانیم با این همه خدمت بی منت چرا هنوز سامن در بیکاری و بی امکاناتی محض است ؟و جوانانش مهاجر و آواره شهر های دیگرند برای امرار معاش!!! و صذ البته که مسئولین شهر سامن و نیز جناب فرماندار شدیدا در عقب ماندگی این شهر مسئولند هم نزد خدا و هم نزد مردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.