مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی بخش سامن

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، ابراهیم سعیدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی بخش سامن ملایر با تبریک هفته دولت این هفته را فرصت بزرگی برای انجام خدمات سازنده دولت در نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد و افزود: نیروی انتظامی نیز از اوایل پیروزی انقلاب تا به امروز خدمات شایسته‌ای را به مردم و کشور ارائه کرده است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان نظام جمهوری اسلامی همواره در راستای خدمات‌رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند ابراز داشت: کار و تلاش همراه با اخلاص مهمترین چیزی بود که شهیدان رجایی و باهنر داشتند و برای همه مسئولان تبعیت از ولایت فقیه و ادامه راه امام و شهدا امری ضروری است.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به خدمات نیروی انتظامی خواستار همکاری بیشتر مردم و با نیروی انتظامی در راستای امنیت و آسایش بیشتر شد و افزود: در این زمینه نیروی انتظامی شهرستان ملایر تاکنون تعامل بسیار خوبی با مردم داشته است.

وی به خدمات نیروی انتظامی شهرستان ملایر طی پنج ماه گذشته اشاره کرد و تصریح کرد: انجام بیش از ۴۰ مرحله پاکسازی مناطق آلوده و کشف مقادیر زیادی مواد مخدر از جمله سه محموله بزرگ تریاک و دستگیری تعداد زیادی از قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر از جمله این اقدامات بوده است.

سعیدی از افزایش ۱۱ درصدی توقیف خودروهای مزاحم در ملایر طی پنج ماهه سال جاری خبر داد و عنوان کرد: همکاری مردم در این زمینه کمک شایانی به نیروی انتظامی داشته است.

وی همچنین از کاهش ۲۶ درصدی تصادفات رانندگی در پنج ماهه نخست سال جاری در ملایر خبر داد و گفت: برای پیشبرد و رسیدن به اهدافمان در راستای امنیت و آسایش بیشتر مردم نیازمند همکاری مسئولان و شهروندان در همه زمینه‌ها هستیم.

در ادامه این مراسم از خدمات سروان محمد حیاتی تقدیر و محمد رئیسی به عنوان فرمانده جدید انتظامی بخش سامن معرفی شد.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.