کاهش ۲۶ درصدی تلفات رانندگی در پنج ماه نخست سال در ملایر

IMG22453692به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم سعیدی ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش سامن ملایر با اشاره به اینکه یکی از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم خدمت نیروی انتظامی و نیروهای خدموم این ارگان است افزود: در این راستا نیروی انتظامی از هیچ کوششی برای آسایش و امنیت مردم در طول اننقلاب اسلامی دریغ نکرده است.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت به دولتمردان و مسئولان نظام خدمت رسانی خالصانه را افتخار بزرگ برای مسئولان برشمرد و افزود: امروز وظیفه دفاع از ارزش های پاک نظام و ادامه راه شهدا به ویژه شهیدان رجایی و با هنر است.

وی در ادامه هفته دولت را فرصت و افتخاری برای بیان خدمات مسئولان و دولت به مردم برشمرد و گفت: درخدمت رسانی به مردم باید بصیرت و واقعیات بیان شود.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه با اشاره به فعالیتها و عملکرد نیروی انتظامی شهرستان ملایر اظهار داشت: در پنج ماهه نخست امسال نیروی انتظامی شهرستان در چندین مرحله عملیات مهم توانسته است سه محموله بزرگ مواد مخدر را کشف و ضبط کند.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ مرحله پاکسازی مناطق مختلف آلوده به مواد مخدر انجام شده است، اظهار داشت: کشف و ضبط مقادیر زیادی مواد مخدر در این مراحل و دستگیری افراد توزیع و پخش کننده و قاچاقچیان مواد مخدر را از اقدامات نیروی انتظامی ملایر در پنج ماه سال جاری است.

وی درر ادامه از کاهش ۱۱ درصدی توقیف خودروهای مزاحم در ملایر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

سعیدی در ادامه با اشاره به اینکه در ۵ ماهه سال جاری تلفات رانندگی در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶ درصد کاهش داشته است گفت: این مهم حاصل همکاری خوب مردم با پلیس است.

وی بر همکاری بیشتر مردم با نیروی انتظامی تاکید کرد و افزود: هر چه ارتباط و همکاری با نیروی انتظامی بیشتر شود امنیت و آسایش بیشتری نصیب شهروندان و شهرستان خواهد شد.

در ادامه بخشدار سامن نیز از تلاش های نیروی انتظامی شهرستان در زمینه آسایش و امنیت مردم تقدیر کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نیروهای مطیع  و ادامه دهنده راه امام و شهداو رهبری دارد و نیروی انتظامی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هاشم جهانگیری گفت: وسعت بخش سامن نیز در شهرستان ملایر زیاد است و نیاز است تا در راستای امنیت بیشتر این بخش مردم با نیروی انتظامی تعامل بیشتری داشته باشند.

در این مراسم سروان محمد رئیسی به عنوان فرمانده جدید انتظامی بخش سامن انتخاب و از خدمات سروان محمد حیاتی تجلیل شد.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.