محمد رضا بشری

آمادگی ۲ کمپ برای پذیرایی از مسافران در ملایر

آمادگی ۲ کمپ برای پذیرایی از مسافران در ملایر

محمد رضا بشری
محمد رضا بشری

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری ملایر از آمادگی هتل ملایر با ۸۴ تخت و دو کمپ برای پذیرایی از مسافران در ایام تابستان خبر داد.

محمد بشری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، اظهار کرد: با همکاری آموزش و پرورش ملایر، در ایام تابستان ۶ باب مدرسه از مسافران ورودی به شهرستان ملایر پذیرایی می‌کنند.

وی تصریح کرد: در ایام تابستان مهمانپذیرهای ملایر و یک خوابگاه از اداره ورزش و جوانان برای اسکان مسافران در نطر گرفته شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌‌ دستی و گردشگری ملایر از آمادگی هتل‌ ملایر برای پذیرایی از مسافران خبر داد و گفت: ۸۴ تخت در ملایر برای اسکان مسافران آماده شده است.

وی با بیان اینکه ما مخالف نصب چادر در پارک‌های ملایر هستیم، افزود: با وجود اینکه نصب چادر باعث مشکلاتی می‌شود، اما مسافران در پارک معلم، پارک کوثر و پارک تاریخی سیفیه اقدام به این امر می‌کنند که در پارک سیفیه تعداد آنها بیشتر می‌شود.

بشری خاطرنشان کرد: دو کمپ در سامن و ارگ باستانی نوشیجان برای مسافران در نظر گرفته شده و پارک‌ها در ورودی شهر نیز از هر سه محور ورودی در اختیار گردشگران هستند.

وی در پایان سخنانش با اشاره به اماکن تاریخی ـ تفریحی ملایر یادآور شد: آتشکده باستانی نوشیجان، تالاب آق‌گل، زیستگاه حیات‌وحش لشگر، دریاچه مصنوعی و مجتمع سیاحتی کوثر، یخچال میرفتاح بوستان کوثر و… در ایام تابستان آماده حضور گردشگران هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.