انتخاب اصلح موجب پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی است

حجت الاسلام رضا زین العابدینی در گفتگو با مهر، با اشاره به اینکه  ۷۰ مسجد، حسینیه و اماکن متبرکه در سطح شهرستان ملایر به عنوان حوزه انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در نظر گرفته شده است، افزود: از این تعداد، ۱۲ مسجد و حسینیه در شهر ملایر، ۱۳ مسجد در بخش مرکزی، ۲۰ مسجد در بخش سامن، سه مسجد در جوکار و ۲۲ مسجد نیز در بخش زند تعیین شده است.

وی اظهار داشت: در مساجد و حسینیه ها شعبه ها به صورت ثابت و سیار فعال است و بیشترین شعبه های سیار در مساجد بخش زند و سامن است.

وی با تاکید بر اینکه همه بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم ملایر در انتخابات مهیا است، افزود: انتخابات یکی از مظاهر تحقق حماسه سیاسی است که شور و شعور مردم در این عرصه نوید خلق حماسه ای دیگر را می دهد.

زین العابدینی عنوان کرد: انتخابات همچنین یکی از مظاهر اثبات جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی است که حضور مردم دلالت بر جمهوریت و انتخابات دلالت بر اسلامیت آن دارد.

وی گفت: با توجه به تهدیدهایی که از خارج از کشور وجود دارد و القائاتی که دشمنان در راستای حضور کمرنگ مردم در انتخابات نشان می دهند می طلبد که مردم همواره حضوری پرشور در انتخابات ۲۴ خردادماه داشته باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر ادامه داد: در شرایط کنونی مردم باید با حضور در صحنه سیاسی کشور، حامی رهبری و ولایت فقیه بوده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند.

حجت الاسلام زین العابدینی بر انتخاب فرد اصلح از سوی مردم نیز تاکید کرد و افزود: انتخاب اصلح موجب پیشبرد اهداف نظام، تحقق منویات مقام معظم رهبری و مرتفع شدن مشکلات و موانع پیش روی مردم با تدابیر خاص می شود.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.