واگذاری پنجمین شهرک صنعتی استان همدان به بخش خصوصی

به گزارش باشگاه خبرنگاران همدان  ؛ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت:هشت شهرک و ناحیه صنعتی استان همدان در اردیبهشت  ۹۲ به بخش خصوصی واگذار شد.
 مهدی جعفری افزود: در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و قانون واگذاری اداره امور شهرک های صنعتی به بخش خصوصی ۸ شهرک و ناحیه صنعتی استان همدان شامل شهرک های صنعتی بوعلی،ویان،بهاران،رزن،لالجین،ملایر۱ و ناحیه صنعتی سهند و سامن با تشکیل شرکت خدماتی آماده واگذاری به بخش خصوصی شد.
مهدی جعفری : هدف از این واگذاری را ترقیب مالکان و صنعتگران مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی جهت اداره نمودن شهرک های صنعتی و کاهش امور تصدی گری شرکت شهرک های صنعتی استا دانست و خاطر نشان کرد : با انجام این امور صاحبان واحدها تولیدی با احساس مسئولیت بیشتر به حفظ و نگهداری محیط پیرامون خود پرداخته که این امر از هدر رفت    بودجه ها و منابع کلان دراین خصوص جلوگیری خواهد کرد.
وی با اشاره به تشکیل شرکت خدماتی در ۸ شهرک و ناحیه صنعتی یاد شده استقبال صاحبان واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک ها از تشکیل شرکت خدماتی را موفقیت آمیز خواند و تأکید کرد که امیدواریم بتوانیم با این پشتوانه های عظیم دو شهرک صنعتی دیگر را هم تا پایان سال جاری به بخش خصوصی واگذار نمائیم

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.