واگذاری ۸ شهرک و ناحیه صنعتی در همدان به بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان گفت: در راستای قانون واگذاری اداره امور شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی ۸ شهرک و ناحیه صنعتی همدان آماده واگذاری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، مهدی جعفری اظهار کرد: در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و قانون واگذاری اداره امور شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی هشت شهرک و ناحیه صنعتی استان همدان شامل شهرک‌های صنعتی بوعلی، ویان، بهاران، رزن، لالجین، ملایر ۱ و ناحیه صنعتی سهند و سامن با تشکیل شرکت خدماتی آماده واگذاری به بخش خصوصی شد.

وی هدف از این واگذاری را ترغیب مالکان و صنعتگران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای اداره کردن شهرک‌های صنعتی و کاهش امور تصدی‌گری شرکت شهرک‌های صنعتی استان دانست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان گفت: با انجام این امور صاحبان واحدهای تولیدی با احساس مسئولیت بیشتر به حفظ و نگهداری محیط پیرامون خود می‌پردازند که این امر از هدررفت بودجه‌ها و منابع کلان در این خصوص جلوگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به تشکیل شرکت خدماتی در هشت شهرک و ناحیه صنعتی یاد شده استقبال صاحبان واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک‌ها از تشکیل شرکت خدماتی را موفقیت‌آمیز خواند و تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم با این پشتوانه‌های عظیم دو شهرک صنعتی دیگر را هم تا پایان سال جاری به بخش خصوصی واگذار کنیم.

جعفری خاطرنشان کرد: این امر نقطه عطفی در رسیدن به اهداف عالیه مقام معظم رهبری در سال حماسه سیاسی و به خصوص حماسه اقتصادی خواهد بود.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.