بیش از شش هزار نفر برگزاری انتخابات در ملایر را برعهده دارند

به گزارش باشگاه خبرنگاران همدان ؛ مصطفی آزاد بخت در نشست آموزشی هیات های اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ملایر و بخش های تابعه این شهرستان افزود: هم اکنون بسترها و امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و گسترده در این شهرستان مهیا شده است.
وی اظهار داشت: دشمن با تمام توان خود برای کم رنگ جلوه دادن این انتخابات ورود پیدا کرده و حتی این انتخابات اگر پرشور برگزار شود، می خواهد آن را زیر سوال ببرد.
وی تاکید کرد: در این راستا، متولیان و مسوولان برگزاری انتخابات در این شهرستان باید با رعایت اصل امانتداری و قانون، وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده و مانع تبلیغات زود هنگام شوند.
آزاد بخت تصریح کرد: متولیان برگزاری انتخابات باید بدون اظهار نظر نسبت به کاندیدایی خاص، در همه امور طبق تاکیدات رهبری، قانون را رعایت کنند.
امام جمعه شهر سامن نیز این جهان را به بازاری که عده ای سود و عده ای ضرر می کنند، تشبیه کرد و اظهار داشت: در این بازار کسانی که تقوای الهی را پیشه کرده و در مسیر حق و حقیقت حرکت کنند، به طور حتم سود می برند.
حجت الاسلام سید حسین طباطبایی  افزود: با توجه به اینکه این انتخابات دغدغه همه روحانیون، علمای دین و دلسوزان نظام است، مردم باید با آگاهی و بصیرت فرد اصلح را انتخاب کنند.
وی تصریح کرد: لازم است با عمل به قانون و دستورات دین، پایه های این انتخابات را مستحکم کرده و انتخاباتی پرشور و دشمن شکن را همانند دوره های گذشته برگزار کنیم.
طباطبایی یادآور شد: رییس جمهوری آینده باید فردی اصلح در تمام زمینه ها و اعضای شوراهای اسلامی نیز باید افرادی زبده، متعهد، متدین و کارآمد باشند.
جانشین ستاد انتخابات شهرستان ملایر نیز گفت: کیفیت برگزاری انتخابات به خصوص ریاست جمهوری بسیار مهم است و متولیان و مسوولان برگزاری انتخابات باید در قالب وظایف و اختیارات خود طبق قانون عمل کنند.
 محمدقاسم عبدلی  بیان داشت: با توجه به اینکه ۲۷۹ شعبه و ۵۵۰ صندوق اخذ رأی برای برگزاری انتخابات در این شهرستان پیش بینی شده، اما اولویت انتخاب محل شعب با ریاست جمهوری است.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.