دشمن در ابتدا به دنبال کمرنگ جلوه دادن انتخابات در ایران است

فرماندار ویژه ملایر و معاون استاندار همدان گفت: دشمن در ابتدا به دنبال کمرنگ جلوه دادن انتخابات در ایران است و در صورت عدم موفقیت، انتخابات پرشور کشورمان را زیر سوال می برد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان “مصطفی آزادبخت” در نشست آموزشی هیات‌های اجرایی انتخابات در شهر و بخش‌های تابعه ملایر، اظهار کرد: متولیان برگزاری انتخابات حق اظهار نظر در مورد کاندیدای خاصی را ندارند.

 وی تصریح کرد: باید با بی طرفی، امانتداری، رعایت قانون و توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این عرصه فعالیت کنیم و شرایط را برای انتخاباتی باشکوه فراهم کنیم.

 آزادبخت با اشاره به فعالیت بیش از ۶۰۰۰ نفر در انتخابات در شهرستان ملایر گفت: این افراد شامل هیات‌های اجرایی، بازرسی، نظارت، اعضای شعب، عوامل ستادی، نیروهای امنیتی، انتظامی و خدماتی است.

 جانشین ستاد انتخابات شهرستان ملایر نیز با تاکید بر اهمیت کیفیت برگزاری انتخابات به خصوص ریاست جمهوری، گفت: عمل بر اساس قانون توسط متولیان برگزاری انتخابات مقوله‌ای است که همه باید به آن توجه داشته باشند.

 “محمدقاسم عبدلی” ادامه داد: تمام امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم باید بسیج شود و تمام عوامل انتخابات نیز با انجام آموزش‌های لازم مدیریت شوند.

 امام جمعه شهر سامن نیز گفت: در این دنیا کسانی که با تقوای الهی و براساس قانون عمل کنند و در مسیر حق گام بردارند، سود می برند و کسانی که به این موارد توجهی نداشته باشند در اصل ضرر کرده‌اند.

 حجت الاسلام سید”حسین طباطبایی” عمل به قانون را موجب استحکام پایه‌های انتخابات در کشور دانست و افزود: با عمل به قانون می توانی همچون دوره‌های گذشته انتخاباتی دشمن شکن را برگزار کنیم.

 وی ادامه داد: رییس جمهور آینده باید فردی اصلح در تمام زمینه‌ها و اعضای شوراهای اسلامی نیز باید افرادی زبده، متعهد، متدین و کارآمد باشند و مردم باید در انتخاب چنین افرادی با تحقیق و دقت وارد شوند.

از این مطلب بازدید کنید

خطبه های نماز جمعه سامن

نماز جمعه این هفته توسط امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام والمسلمین طبا طبائی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.