محکوم کردن نبش قبر صحابی پیامبر (ص)

بسم الله الرحمن الرحیم

« الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ فِی الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَ هُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعاً (۱۰۴)

[ آنان ] کسانى‏اند که کوشش‏شان در زندگى دنیا به هدر رفته و خود مى‏پندارند که کار خوب انجام مى‏دهند .﴿الکهف‏، ۱۰۴﴾

بار دیگر، جهان اسلام، جای زخمی عمیق را در تن خود، احساس کرد و ردپای توطئه‎ای هولناک، روح و جان مسلمین جهان را آزرد.

ارتش به اصطلاح آزاد سوریه، که داعیه آزادی  مردم این کشور را درسر دارد، در جدید ترین اقدام هتاکانه خود، مزار شریف دو تن از _صحابه با وفای پیامبر امرکم (ص)و حضرت علی(ع) _«حجر ابن عدی»­و «جعفرطیار»را مورد هتک حرمت قرار داده  و بار دیگر دشمنی و کینه خود را به اسلام و مسلمین و به بهانه مبارزه با شرک نشان دادند.

حجر ابن عدی  که روزی وصیت نمود تا پس از مرگش، زنجیر از دست و پایش باز نکنند و خون پیکرش را نشویند تا روز رستاخیز با همین وضع با معاویه روبرو شود، امروز پس از گذشت ۱۴۰۰ سال، پیکر آغشته به خونش، توسط نوادگان آنها که تنها نام اسلام را با خود یدک می کشند اما بزرگترین ضربات را همان ها به اسلام زدند هتک حرمت شد.

این اقدام مزدوران بی دین که باعث شد حریم صحابه و یاران پیامبر(ص) یکی پس از دیگری شکسته شود در جنایت دیگری مزار شریف جعفر طیار(ع) در اردن را نیز به آتش کشیدند و تهدید به تعدی به مزار بانوی صبر و استقامت ” حضرت زینب (س)” این پیام آور عاشورا و سلاله پاک رسول خدا(ص) ، نیز نموده اند.

این بی حرمتی های عظیم امروز قلب تمامی مسلمین جهان را در جای جای گیتی به درد آورده است.

عاملین اصلی این اقدامات ضد انسانی بدانند پاسخ به این هتاکی ها از سوی تمامی مسلیمن چه شیعه و چه سنی پاسخی پشیمان کننده خواهد بود و این اقدامات باعث وحدت جهان اسلام خواهد شد و مسلمین و ملل آزاده جهان از آنها بیزار و متنفر خواهند شد.

تحریک احساسات مسلمانان و شخصیتهای مورد احترام آنها در راستای توطئه بزرگی است که از سوی دشمنان اسلام برای برافروختن آتش فتنه طایفه ای و مذهبی طراحی شده است و به دست تکفیری هایی که به نام دین دست به تخریب و فساد در روی زمین می زنند اجرا می شود.

صهیونیست های جهان خوار و حامیان غربی آنها، که سودای حمایت از تروریستهای سوریه با هدف روی کار آمدن جبهه مخالف مقاومت در این کشور را دارند، بدانند این آرزویی است دست نیافتنی برای آنان که با خود به گور خواهند ‎برد و نه تنها مردم سوریه بلکه تمامی مسلمانان و آزادی‎خواهان جهان در کنار مقاومت ایستاده‎اند و همان‎گونه که در طول تاریخ بارها و بارها علیه ظلم قیام کرده‎و در چند سال اخیر نیز با بهره گیری از مفاهیم ارزشمند اسلام، حکومتهای دیکتاتور منطقه را یکی پس از دیگری سرنگون کرده‎اند، نخواهند گذاشت بزرگترین و مدرن ترین دیکتاتور تاریخ یعنی صهیونیست جهانی، به حیات خود ادامه دهد و با تفرقه افکنی اجتماع منسجم مسلمانان را به پراکندگی مبدل سازد چرا که آیه مبارکه «وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعاً وَ لاتَفَرَّقُوا»همواره نقشه راه و چراغ هدایت مسلمانان بوده است و پیروزی نهایی حق را به ارمغان خواهد آورد.

مانماز گزاران جمعه این رفتار شنیع و افراطی را محکوم واز سازمان ملل متحد، شورای امنیت و سایر نهادهای مدعی حقوق بشر و آزادی بیان، انتظار داریم که  اکنون وقت آن است که بر طبق وظایف محوله خود، وارد عمل شده از هر طریق ممکن، جهت اتمام اقدامات تروریستی در سوریه، وارد عمل شوند و بیش از این آبروی از دست رفته خود را به تاراج نگذارند.

در پایان مردم نماز گزاران با سر دادن شعار های – مرگ بر وهابی فتنه گر  – مرگ بر صهیونیسم – مرگ بر آمریکا –و….. اعمال زشت سلفی های افراطی را محکوم کردند.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.