جشن نیکوکاری - سامن
جشن نیکوکاری - سامن

برگزاری جشن نیکوکاری بصورت نمادین در مدرسه نمونه دولتی فاطمِه در منطقه

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش سامن این مراسم با حضور امام جمعه محترم شهر سامن ،ریاست محترم اداره،مدیریت محترم کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان ملایر ،معاونت محترم پرورشی،کارشناس انجمن اولیاء و مربیان دبیران و دانش آموزان گرامی مدرسه نمونه دولتی فاطمیه برگزار گردید.

جشن نیکوکاری - سامن
جشن نیکوکاری – سامن

مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز گردید. در ادامه بعد از خواندن مقاله توسط یکی از دانش آموزان و خواندن شعر ادامه پیدا کرد. در ادامه مراسم امام جمعه محترم شهر سامن سخنهایی را ایراد فرمودند.

ایشان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از معلمان و دانش آموزان این آموزشگاه گفت: طبق آیات قرآن کریم کسانی که در راه خدا انفاق می کند مثل کسی است که دانه ای در زمین می کارد و هفتصد برابر آنرا برداشت می کند.

ایشان افزودند:اگر آحاد جامعه از مالشان انفاق کنند دیگر مستمند و فقیری باقی نمی ماند،مسلمان باید درد دینی داشته باشد ودلش برای دیگران بسوزد.

وی گفت:مومنان کسانی هستند که وقتی به آنها چیزی داده می شود در راه نیک قدم برمی دارند واز مالشان در راه خدا خرج و هزینه می کنندو از این بابت شاد وخوشحال می شوند.

در ادامه کولیوند مسئول محترم کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان ملایر نیز توضیحاتی در مورد فعالیت های کمیته امداد را ارائه نمودند.

در پایان دانش آموزان کمکهای خودشان را به صندق امداد اهداء نمودند

 

 

از این مطلب بازدید کنید

برگزاری جلسه شورای قرآنی آموزش و پرورش

جلسه شورای قرآنی آموزش وپرورش منطقه سامن با حضور اعضاء با تلاوت آیاتی از کلام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.