شهید ولی الله رسولی

شهید سامن - شهید ولی الله رسولی
شهید سامن – شهید ولی الله رسولی

معلم شهید: ولی الله رسولی

نام پدر: محمد

تاریخ تولد: ۱۳۳۸/۰۶/۱۸

تاریخ شهادت: ۱۳۶۵/۱۰/۰۴

محل شهادت: خرمشهر

فرازهایی از وصیت نامه شهید:

ای امت حزب الله از همگی شما تمنا و خواهش دارم و شما را قسم می دهم به خون سرخ شهدا و قسم به صبر و مقاومت مادر شهدا، قسم به اشک چشم یتیمان شهدا تا پیروزی کامل اسلام و آزادی ایران عزیز از چنگال ابرقدرتها و تا آزادی کربلا و قدس و تمام سرزمینهای اسلامی اشغال شده اند از پا ننشینید و ریشه کفر و نفاق را که در حال پوسیدگی است با حربه ایمان از بیخ و بن برکنید. برادران و خواهران عزیز، برای حفظ حرمت اسلامی خویش و جامعه توحیدی از شما توقع دارم که حتی یک لحظه از کار و فعالیت باز نایستید و در جبهه اقتصادی به جنگ قلداران و زورمندان زالو صفت بروید و مملکت اسلامی را از وابستگی اقتصادی نجات دهید.

 برای  دانلود و مشاهده  پوستر با کیفیت بالا بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید 

پوستر شهید ولی الله رسولی
پوستر شهید ولی الله رسولی

 

 برای دانلود پوستر با کیفیت شهید ولی ا لله رسولی اینجا کلیک نمایید.

شادی روح این معلم شهید صلوات 

از این مطلب بازدید کنید

شهید محمد بکرایی

شهید : محمد بکرایی نام پدر : علی محمد  تاریخ تولد :۱۳۴۲/۰۱/۱۰ تاریخ شهادت : …

۳ نظرات

  1. روحش شاد و راهش پر رهرو
    اقتصاد مقاومتی که در وصینامه شهید ذکر شده نشان می دهد که این امر مهم پیام شهیدان عزیر است و استقلال سیاسی در گرو استقلال اقتصادی است.

  2. |با عرض ارادت خالصا نه خدمت همه شهیدان عزیز . یادم هست که تقریبا اول راهنمایی بودم که بطور اتفاقی با این شهید برخورد کردم . دوست دامادمان بود و با هم جبهه بودند اتفاقا هم زمان با هم مرخصی آمده بودند اما بدون اطلاع از یکدیگر . من اینرا از حرفهایشان متوجه شدم پس از مقداری گفتگو ایشان گفت که برای تشیع جنازه اولین شهید نازول قصد دارد به نازول برود ما هم موافقت کردیم که با هم برویم . از میان کوچه باغهای محله سر استخر پیاده روانه نازول شدیم و پس از اتمام مراسم دوباره پیاده برگشتیم یاد و خاطره آن چند ساعت همراهی با این عزیز سفر کرده که آخرین مرخصی ایشان هم بود اما ما نمی دانستیم هنوز روحم را نوازش میکند من که ایشان را نمی شناختم .اما فهمیدم که چه انسان آرام . با ادب و نجیبی است .پس از آن روز ایشان به جبهه رفت ومدتی نه چندان دور من در بهتی عجیب خود را در میان مشایعت کنندگان جنازه پاک آن عزیز دیدم … روحش شاد و یادش گرامی باد

  3. با تشکر فراوان از زحمات شما عزیزان که درخواستهای همشهریان خود را در اسرع وقت اجابت می نمائید ، خواهشمند است اگر امکان دارد برای سایر شهدای عزیز هم مانند شهید بکرائی و شهید رسولی فرازهائی از وصیت نامه آنها به همراه سایر مشخصاتشان قابل رویت باشد .

    خداوند یار و مددکار همه همشهریان با تعصب باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.