دولت و مجلس از تولیدات داخلی حمایت کنند

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی را در امتداد اهداف سال جهاد اقتصادی اعلام کرد.

به نقل از  خانه ملت؛ امین حسین رحیمی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی به باشگاه خبرنگاران گفت: ارزیابی شعارهای سال های گذشته نشان می دهد که در طی چند سال اخیر شعارها در پی اهداف و نیازهای سالهای گذشته ازسوی مقام معظم رهبری انتخاب شده اند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، ادامه داد: اهداف درنظرگرفته شده درشعار راهبردی حمایت از تولید ملی، سرمایه و کار ایرانی ادامه اهداف سال جهاد اقتصادی است که باید الزامات و برنامه های مورد نیاز آن تدوین شود.

 

نماینده مردم ملایر در مجلس، بر افزایش کیفیت محصولات ایرانی ازسوی تولید کنندگان تأکید کرد وافزود: برای افزایش کیفیت تولیدات داخلی باید عزم همه جانبه به کار گرفته شود تا این محصولات جایگاه مورد نظر خود را بدست آورد.

وی حمایت دولت از تولیدات داخلی را ضرورتی غیر قابل انکار دانست و اظهار داشت: دولت و مجلس باید در کنار یکدیگر وضع قوانین مورد نیاز از سوی مجلس و زمینه های حمایت از تولید ملی را فراهم کنند.

رحیمی با اشاره به فروش محصولات ایرانی، متذکر شد: تولید کنندگان داخلی باید با افزایش سطح کیفی محصولات، خریداران ایرانی را به سوی خود جلب کنند و فروش محصولات ایرانی را افزایش دهند.

وی خواستار خرید کالاهای ایرانی از سوی موسسات، ادارات و نهادهای داخلی شد و افزود: وقتی ادارات و نهادها خرید مورد نیاز خود را به کالای ایرانی اختصاص دهند، تولید کنندگان داخلی دلگرم می شوند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، خاطرنشان کرد: مجلس با نظارت جدی بر اجرای قوانین راه را بر سوء استفاده مالی می بندد و پیشگیری از وقوع جرایم اقتصادی امنیت فضای تولید را افزایش می دهد.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.