کارخانه فرآورده های گوشتی شایان سام در شهر به بهره برداری رسید

افتتاح کارخانه شایان سام سامن
افتتاح کارخانه شایان سام سامن

 

کارخانه فرآورده های گوشتی ‘شایان سام’ با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر همدان، استاندارهمدان معاون وزیر جهاد کشاورزی و جمعی مسوولان استانی و شهرستانی روز پنج شنبه  ۹۱/۰۶/۰۹ در شهر سامن به بهره برداری رسید.

 فرماندار ملایر در این آیین گفت: کارخانه شایان سام با اعتباری ۱۴۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۹ هزارو ۵۰۰ مترمربع و زیربنای چهار هزارو ۵۰۰ مترمربع در ناحیه صنعتی سامن احداث شد.

‘حسن خیریانپور’ افزود: این واحد صنعتی قادر به تولید هر ساله چهارهزار و ۵۰۰ تن غذای آماده و حلال گوشت است و تولیدات آن به کشورهای اسلامی صادر می شود.

این مقام مسوول اضافه کرد: در حال حاضر، تعداد ۵۰ نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند و ظرفیت اشتغال مستقیم آن در صورت تکمیل فازهای بعدی تا ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم قابل افزایش است.

وی اظهار کرد: ناحیه صنعتی مواد غذایی سامن با ۱۳ هکتار دارای ۷۲ قطعه است و هم اکنون ۳۵ واحد در این ناحیه صنعتی فعال بوده و ۳۷ واحد دیگر نیز در دست اجرا است.

 

منبع: ایرنا

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

۲ نظرات

  1. سلام از لیسانس چه رشته هایی برایاستخدام در شایان سام استفاده مبشود؟
    متشکرم

  2. لطفا مسولین نظارت کنند تا از بچه های سامن برای استخدام استفاده شود. نشه ذوب آهن که فقط آلودگیش برای ما بود و خیرش به هیچ سامنی نرسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.