عملیات اجرایی بزرگترین سالن ورزشی بخش آغاز شد

سامن
سامن

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی بزرگترین سالن ورزشی بخش سامن در روستای’دهلق’ با حضور نمایندگان مردم ملایر در مجلس و مسوولان این شهرستان آغاز شد.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر روز دوشنبه در آیین آغاز عملات اجرایی سالن ورزشی روستای’دهلق’ در بخش سامن، محرومیت زدایی از روستاها را از ویژگی های مهم دولت عنوان کرد.

‘حسن خیریانپور’ افزود: بر این اساس، رسیدگی به روستاها به خصوص روستاهای دور دست همواره در اولویت کاری مجموعه شهرستان بوده تا خدمات دولت در این روستاها نمود بیشتری برای مردم داشته باشد.

وی اظهار داشت: روستای’دهلق’ یکی از دورترین روستاهای ملایر در بخش سامن است که  با نگاه ویژه مسوولان، تاکنون در جهت محرومیت زدایی این روستا اقدامات لازم انجام شده است.

وی یادآور شد: در این راستا، در دو سفر استاندار سابق همدان به روستای دهلق، طبق دستور استاندار کمیته ویژه ای برای پیگیری و حل مسایل و مشکلات این روستا تشکیل شد.

خیریانپور گازرسانی، آسفالت راه روستایی، بهسازی، ساماندهی گلزار شهدا، آب شرب و آب کشاورزی را از جمله خواسته های مهم مردم این روستا برشمرد و افزود: به همین منظور با دقت ویژه برای رفع خواسته ها و نیازهای مردم این روستا اقدام شد.

وی بیان داشت: احداث سالن ورزشی نیز یکی دیگر از خواسته های مردم روستای دهلق بود که در سفر ریاست جمهوری به استان همدان، احداث بزرگترین سالن ورزشی به این روستا تعلق گرفت.

فرماندار ویژه ملایر بر تسریع در ساخت و تکمیل این سالن ورزشی در روستای دهلق تاکید کرد.

خیریانپور گفت: علاوه بر این، در راستای توجه به روستاهای دور دست، در سفر چهارم ریاست جمهوری نیز وزیر بهداشت و درمان از روستای’واشان’ به عنوان یکی از دورترین روستاهای شهرستان بازدید کرد.

رییس آموزش و پرورش منطقه سامن نیز گفت: سالن ورزشی روستای’دهلق’ یکی از بزرگترین سالن های بخش سامن است که دارای یک هزار مترمربع مساحت است.

‘محمود ساوند’ بیان داشت: ۸۰۰ مترمربع این سالن به فضای ورزشی و ۲۰۰ مترمربع دیگر نیز به فضای اداری اختصاص دارد.

وی افزود: سه میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال اعتبار برای احداث این سالن ورزشی در روستای دهلق پیش بینی شده است.

ساوند ادامه داد: در حال حاضر، سرانه ورزشی فضاهای سرپوشیده ورزشی آموزش و پرورش منطقه سامن ۴۱ سانتی متر و فضاهای روباز ۲٫۴۰ سانتی متر است.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از سالن های ورزشی روستاهای’آورزمان’ و ‘انوج’ سرانه فضای ورزشی آموزش و پرورش منطقه سامن به بیش از دو متر خواهد رسید.

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.