بازدید جناب آقای حسینی از دوره های ضمن خدمت شهر

بازدید رییس اداره آموزش نیروی انسانی جناب آقای حسینی از دوره های ضمن خدمت سامن

جناب اقای حسینی به همراه جناب اقای رجبی روز دوشنبه مورخ ۲۳/۵/۹۱ از دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت که در غالب نظام ۶٫۳٫۳ در منطقه سامن برگزار میگردد،بازدید به عمل آوردند.

 

جناب اقای هاشم حسینی رییس اداره آموزش نیروی انسانی اداره کل اموزش و پرورش همدان به همراه

جناب اقای رجبی کارشناس مسئول آموزش نیروی انسانی استان روز دوشنبه مورخ۹۱/۰۵/۲۳  از دوره های آموزشی نظام ۶٫۳٫۳ که در منطقه سامن در حال برگزاری میباشد بازدید به عمل اوردند.

ایشان طی سخنانی تاکید نمودند که تحول بنیادین در نظام آموزشی یکی از دغدغه های وزارت آموزش وپرورش میباشد و تمام تلاش دشمنان نظام حول این محور قرار گرفته که این امر در آموزش و پرورش نهادینه نشود چرا که با حصول این امر در نظام آموزشی ما شاهد رشد روز افزون علم و فناوری و ارتقاء مهارتهای حرفه ای معلمان و تثبیت جایگاه معلمان در جامعه خواهیم بود.

در ادامه جناب اقای رجبی از آموزگاران حاضر در دوره آموزشی منطقه سامن در خواست کردند تا سوالات خود را در خصوص چگونگی برگزاری دوره ها بیان نمایند و ایشان به سوالات مطرح شده پاسخ گفتند .

در پایان جناب آقای رجبی و جناب اقای حسینی از مسئول ضمن خدمت منطقه سامن آقای پیرحیاتی  به خاطر برگزاری به موقع و مناسب دوره ها تقدیروتشکر نمودند .

منبع خبر :   کارشناسی ارتقاء مهارتهای حرفه ای

از این مطلب بازدید کنید

برگزاری جلسه شورای قرآنی آموزش و پرورش

جلسه شورای قرآنی آموزش وپرورش منطقه سامن با حضور اعضاء با تلاوت آیاتی از کلام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.