شهر از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است

سرپرست استانداری همدان:شهر سامن از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است.

فامیل کریمی از اجرایی شدن تمام مصوبات عصر کاری و شب فرهنگی در شهر سامن خبر داد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علی اکبر فامیل کریمی سرپرست استانداری همدان در دیدار اعضاء شورای شهر و شهردار سامن و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از اجرایی شدن تمام مصوبات عصر کاری و شب فرهنگی در شهر سامن گفت: شهر سامن جزء شهرهایی است که مصوبات مربوط به عصر کاری و شب فرهنگی در آن به طور کامل اجرایی شده است.
وی در رابطه با مصوبات این شهر ادامه داد: پارک توریستی این شهر با ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجرا است که تاکنون بالغ بر ۶۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته است، بررسی و تهیه طرح جامع شهر زیرزمینی سامن و انجام مکاتبات به منظور ثبت جهانی آن که تمام مراحل انجام شده است.
فامیل کریمی تصریح کرد: آسفالت معابر شهر سامن نیز که از مصوبات بوده به طور کامل انجام شده است، همچنین لای روبی ۳ قنات شهر سامن نیز در حال اتمام است و از این تعداد ۲تا به طور کامل انجام شده و آخرین قنات نیز پیشرفت بالغ بر ۵۰ درصد دارد.
سرپرست استانداری همدان اظهار داشت: برای اجرایی شده طرح مسقف سازی استخر شهر سامن نیز مکاتبات با وزارت آموزش و پرورش انجام شده و نیاز به پیگیری دارد تا به سرانجام برسد و امسال نیز اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی برای آن تصویب شده است.
وی خاطر نشان ساخت: کف سازی رودخانه موجود در شهر سامن نیز یکی دیگر از مصوبات عصر کاری و شب فرهنگی بود که به طور ۱۰۰ درصد انجام شده است.
فامیل کریمی در ادامه با اشاره به ۵۰ مورد ملاقات مردم شهر سامن با معاونین و مسولان استان ادامه داد: در این دیدار ها نتایج خوبی حاصل شد و تا جایی که قانون و ضابطه های اداری به ما امکان می داد کارها را انجام دادیم.
سرپرست استانداری همدان در پایان این دیدار ضمن تشکر از زحمات نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی بین داشت: شهر سامن از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است و باید از تمام این ظرفیت ها استفاده کنیم و باید به سمت مصداق های عملی جهت توسعه در این شهر پیش برویم.

منبع: پرتال وزارت کشور

از این مطلب بازدید کنید

سرنوشت اشکانیان در شهر سامن از استان همدان!

بزرگترین شهر دستکند و زیرزمینی ایران نام گرفته است، شهری که تاکنون ۶۰ اسکلت دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عبارت ریاضی را کامل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.